Anketa o nejlepší klub, brankáře, obránce útočníka KLM PU, HK - 2018

Vyhodnocení ankety

Do ankety přišlo bezmála 800 hlasů, bylo však mezi nimi relativně dost pokusů o falšování výsledků duplicitním hlasováním, kterému do jisté míry nelze zabránit, aniž by to nebylo náročné na použití vyspělých ochran. Také se našlo pár hlasů urážlivých, či nesmyslných.

Pardubická krajská liga.

Nejvíce hlasů přišlo pro Litomyšl (88) , hned v závěsu se umístila Moravská Třebová(86) a už s odstupem Skuteč(64), zcela propadlo Hlinsko pro nějž hlasovalo pouhopouhých 6 lidí. Výsledky hráčů jsou tedy značně ovlivněny počtem hlasování z jednotlivých měst. Jako nejlepší brankář se umístil Michal Turek (MTR) -72hlasů, druhý Filip Klička(LIT)-58 hlasů a třetí Matěj Dostál(SKU)-56 hlasů. Nejlepším obráncem byl zvolen Aleš Holík (LIT)- 48hlasů, Kužílek Filip(LAN)-38hlasů, Lenoch Patrik(SKU)-37 hlasů. Nejlepší útočník je Michal Pavlovský (MTR)-50hlasů, Markl Tomáš(LAN) -40hlasů, Pilavka Rostislav(LIT) -36 hlasů.

Královéhradecká krajská liga.

Nejvíce hlasů přišlo pro Jaroměř (34) , Nové Město nad Metují(26) a Náchod(22) Výsledky hráčů jsou tedy značně ovlivněny hlasováním z měst. Jako nejlepší brankář se umístil Štěpán Kouba (NAC) -22hlasů, druhý Zdeněk Biegl(NME)-21 hlasů a třetí Tomáš Sajdl(OPO)-20 hlasů. Nejlepším obráncem byl zvolen Jiří Světlík (JAR)- 24hlasů, Jakub Plíhal(NAC)-23hlasů, Michal krejcar(NME)-20 hlasů. Nejlepší útočník je Aleš Hlavnička (JAR)-30hlasů, František Hnik(NPA) -22hlasů, Tomáš Werner(SEM) -18 hlasů.

výsledky si můžete stáhnout v sekci kestažení